top of page

Çözüm ve Uygulamalar

Mobile Marine bünyesinde bulunan bayiliklerimiz ve iş ortaklarımız ile sizin ihtiyacınıza en uygun, en doğru ve en pratik çözümü buluyoruz.

 

Zehirli boya ve kaymaz yüzey boya konusunda, profesyonel ve açık deniz yarışçıların tercih ettiği, pürüzsüz bir yüzey yakalayabileceğiniz NAUTIX boyalarının, Marine Effects ile yapmış olduğumuz iş ortaklığı ile Muğla bölgesi ‘’ Satış ve Uygulama Merkezi ’’yiz. 

 

Elektrik konusunda akılcı ve yaratıcı çözümler bulan, uzun vadede çok kazanacağınız, dayanıklı ve sorunsuz ürünleri olan ve artık HANSE, SUNSEEKER gibi değerli yat üreticilerinin de tercih ettiği, İngiltere markası STERLING POWER ’ın, Trend Marin ile yapmış olduğumuz iş ortaklığı ile Marmaris bölgesi  ‘’ Satış ve Yetkili Servis ‘’ ofisiyiz.

 

Özellikle motor yatlar için kullanılan, ultra ince gövdesi ve sıva üstü montaj yapılan modelleri ile önce çıkan ASTEL ürünlerinin, Trend Marin ile yapmış olduğumuz iş ortaklığı ile Marmaris bölgesi   ‘’ Satış ve Yetkili Servis ‘’ ofisiyiz.

 

Gazlı ısıtıcılar, Hava soğutmalı klimalar ve Gaz sistemi emniyet aksesuarları ile tüm dünyada üstün kalite ve sorun çıkarmama özellikleri ile öne çıkmış, Alman üretimi TRUMA markasının, Trend Marin ile yapmış olduğumuz iş ortaklığı ile Marmaris bölgesi ‘’ Satış ve Yetkili Servis ‘’ ofisiyiz.

 

Trend Marin ile yapmış olduğumuz iş ortaklığı ile, Trend Marin bünyesinde bulunan, AQUATEQ AC Su yapıcıları, KATADYN DC ve manual su yapıcıları, EBERSPACHER Dizel ısıtıcılar, GS COMPOSITE in kaliteli ve zarif karbon pasarella ve dümenleri, MARLEC/Rutland rüzgar jeneratörü, VARTA aküleri, OPTIMA aküleri, ERUOENGEL soğutma ürünlerinde de proje, montaj ve satış konusunda yetkili olarak çalışmaktayız.

 

Şaft contaları konusunda lider ve yelkenli teknelerde ana yelken çalıştırma sistemi konusunda akılcı ve pratik çözüm sunan TIDES MARINE nin, Marmaris bölgesi ‘’ Satış ve Yetkili Servis ‘’ ofisiyiz.

 

Güverte ekipmanları ve alanında dünyada lider olan ana yelken arabalarının imalatçısı olan RUTGERSON markasının, Marmaris ‘’ Satış ve Yetkili Servis ‘’ ofisiyiz.

 

Tekne temizlik ve bakım konusunda kesin ve pratik çözümler sunan Allegrini Nautica nın Marmaris bölgesi yetkili uygulama ve satış bayisiyiz.

bottom of page